Kolejny raz postanowiłam wziąć udział w akcji blogowej organizowanej przez Magdalenę Erbel, tym razem we współpracy z Dagmarą Sobczak. Wielka Wymiana Książkowa, o której mowa, to idealna okazja do pozbycia się poniekąd niechcianych już książek na rzecz tych nowych. Co więcej – zupełnie za darmo! No dobra, może nie tak zupełnie, bo jednak trzeba opłacić koszty wysyłki, ale – UWAGA – i na tym koniec! Fajnie, no nie?

W poprzedniej edycji udało mi się wymienić cztery tytuły z jedenastu. Tym razem zmniejszyłam liczbę wystawionych do ośmiu – niewykluczone jednak, że coś w międzyczasie dołożę. Szczegóły i regulamin akcji przeczytacie na stronie wydarzenia lub na blogach wyżej wymienionych organizatorek. Ja nie będę się tutaj powtarzać. Najważniejsze, co musicie wiedzieć: książkami SIĘ WYMIENIAMY. NIE SPRZEDAJEMY! No i dobrze się przy tym bawimy – to przede wszystkim ;) To jak, jesteście z nami?

wymiana książkowa

WIELKA WYMIANA KSIĄŻKOWA – MOJE 8 TYTUŁÓW NA WYMIANĘ Z WAMI

Poniżej tytuły i zdjęcia książek (stan wszystkich oceniam jako bardzo dobry), które z chęcią wymienię na jakieś inne. Czekam na Wasze propozycje! :)

  • Ciao Bella – Jean-Pierre Cabanes
  • Maraton – Przemek Corso
  • Cześć, uciekam – Jędrzej Szymański
  • Sceny z życia kamienicy i inne opowiadania – Andrzej Sitko
  • The Bro Code – Barney Stinson with Matt Kuhn – WYMIENIONA na „Kiedy odszedłeś”
  • Uśpione marzenia – Natalia A. Bieniek
Bo piękne rzeczy dzieją się w kulturze (i warto się nimi dzielić).
Autorką grafiki akcji jest Kasia z YUMMY MUMMY IDEAS.